blank

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Pan Makine olarak shrink makinelerinde marka ve model gözetmeksizin servisimiz mevcuttur. Eski shrink makinelerinde olan sıcak çeneleri kendi tasarımımız olan teflon kaplamalı ve muhafazalı sıcak çene sistemlerimiz ile değiştiriyoruz.

Tüm shrink makinlerinin yedek parçaları depomuzda mevcuttur ve 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Sıcak çene Shrink Ambalaj Makinelerinde teknolojinin gelişmesi ve kalitenin artması sonucu tüm makinelerimizde sıcak çene uygulaması yapmaktayız… Shrink ambalaj makinelerine uygulanan bu sistemle çene kısmında meydana gelen kullanım arızalarını tamamen ortadan kaldıran PAN MAKİNE bu hizmeti elinizde bulunan eski tip Shrink Ambalaj Makinelerine uygulayarak elinizde olan eski tip ambalaj makinelerinde kullanım arızalarını ortadan kaldırmaktadır.

Sıcak çenenin avantajları nelerdir?

  • Eski tip shrink ambalaj makinelerinde naylon kesip diken kısmında bulunan tel aksam kullanım sunucu günlük olarak tel koparma arızası yapmaktaydı. Kopan tel kullanıcı operatör tarafından yaklaşık olarak 30-60 dk lık bi uğraş sonucu değişilirdi.
  • Pan Makine olarak geliştirdiğimiz sistemle bu uğraş ortadan kalkmış ve teflon kaplamalı olan sıcak çene uygulaması yapılmıştır. Bu uygulama ile çene kısmı için yedek parça olayı tamamen ortadan kalkmış ve uzun ömrü ile firmamız tarafından 1 yıl garanti verilmiştir.

Tüm shrink makinelerinin sıcak çene ve diğer kalan aksamlarını için bakım servisimiz mevcuttur.Teflon kaplamalı sıcak çene montajlarımız makinenin mevcut yerinde yapılmaktadır.

Uygun fiyat ve sistemler ile hizmetinizdeyiz.