Sıcak Çene ve Yedek Parçalar

sıcak çene

sıcak çene

sıcak çene[/caption]Shrink Ambalaj Makinelerinde teknolojinin gelişmesi ve kalitenin artması sonucu tüm makinelerimizde sıcak çene uygulaması yapmaktayız… Shrink ambalaj makinelerine uygulanan bu sistemle çene kısmında meydana gelen kullanım arızalarını tamamen ortadan kaldıran PAN MAKİNE bu hizmeti elinizde bulunan eski tip Shrink Ambalaj Makinelerine uygulayarak elinizde olan eski tip ambalaj makinelerinde kullanım arızalarını ortadan kaldırmaktadır.

Sıcak çenenin avantajları nelerdir

  • Eski tip shrink ambalaj makinelerinde naylon kesip diken kısmında bulunan tel aksam kullanım sunucu günlük olarak tel koparma arızası yapmaktaydı. Kopan tel kullanıcı operatör tarafından yaklaşık olarak 30-60 dk lık bi uğraş sonucu değişilirdi.
  • Pan Makine olarak geliştirdiğimiz sistemle bu uğraş ortadan kalkmış ve teflon kaplamalı olan sıcak çene uygulaması yapılmıştır. Bu uygulama ile çene kısmı için yedek parça olayı tamamen ortadan kalkmış ve uzun ömrü ile firmamız tarafından 1 yıl garanti verilmiştir.

DİĞER MAKİNELERİMİZ

matbaa shrink makineleri, kapı mobilya ambalaj shrink makineleri,  gıda ambalaj shrink makineleri, Kozmetik ambalaj shrink makineleri, koli shrink makineleri, alüminyum profil shrink makineleri, strafor shrink ambalaj makineleri, parfümeri shrink makinesi, dolap shrink ambalaj makinesi, yedek parça shrink ambalaj makinası, parke shrink ambalaj makinesi, boya shrink ambalaj makinesi, su ambalaj shrink makinesi, cam ambalaj shrink makinası, taş tünü shrink ambalaj makinesi, panel radyatör shrink ambalaj makinesi, kablo shrink ambalaj makinası, güneş panelleri shrink ambalaj makinesi,  kırtasiye ambalaj shrink makinesi,  küvez shrink makinesi, kavanoz ve şişe ambalaj makinesi,